Johanna Brouwer blijft het uitstekend doen in de competitie. Met een puike overwinning op Brandon Haasbroek blijft ze knap in de top 10 staan en wel op de achtste plaats.
In de top verandert er niet zoveel. Alleen Jos van der Kaap en Jeroen Hekhuis deden aan stuivertje wisselen. Jos won voor het team terwijl Jeroen verstek moest laten gaan.
Waar Merijn van Broekhoven vorige week Alex Jonkheer van het bord sloopte had hij in de 21e ronde minder succes. Tegen Albert Vermue ging hij al snel de fout in en na 21 zetten konden de stukken het doosje in.

Alex Jonkheer kijkt tegen een niet al te prettige stelling aan. Merijn speelde Pd8! en daarmee is de koek op (Foto: Roeland Alders)
Mohamad Hassan doet het erg goed. Wessel Kuiper werd voor de tweede keer deze competitie verslagen. Jonkheer herstelde zich wel van zijn nederlaag tegen Merijn en won van Ruud Stroo.
Verrassend genoeg deed Robin Bosters in de 20e ronde mee. Hij had het lastig met de taaie Leo van den Hooven, maar won wel. Leo verloor in de 21e ronde weer en wel van Erik Wolf. Erik komt door een overwinning op Leo de top 10 binnen.

Robin Bosters kon zich warm spelen voor de teamwedstijd die de zaterdag aansluitend volgde (Foto: Roeland Alders)

Beker van Souburg
Dan hebben we ook nog de Beker van Souburg. Vorige week won Jos van der Kaap rond middernacht van Roeland Alders terwijl René Tiggelman in het eindspel toesloeg tegen Cas Overzier.

René Tiggelman (in het rood) in zijn kwart finale partij tegen Cas Overzier (Foto: Roeland Alders)
Kwartfinales
Jos van der Kaap * - Roeland Alders 1-0
Cas Overzier - René Tiggelman * 0-1
Louis Nieuwenhuijse - Jeroen Hekhuis * remise, 0-1
Roel Schroevers * - Albert Vermue remise, 1-0
Loting halvefinales
Jos van der Kaap - Jeroen Hekhuis
René Tiggelman - Roel Schroevers