Door een remise tegen nummer twee Robin van Liere is Xander Joosse, halverwege de competitie, winterkampioen geworden. Ze speelden een slechte partij tegen elkaar, want er werd veel materiaal zomaar weggegeven.
Jay van Belzen is, zonder te spelen Robin gepasseerd en naar de tweede plaats geklommen.
Zofyra handhaafde zich in de top vier door in de tijdnoodfase Martin Hermens te verslaan. Martin verloor zijn dame en daarna was het voor Zofyra een koud kunstje om Martin mat te zetten.
Pim van Heesewijk pakte ook weer eens een overwinning. Armén Derbedrosian stond gewonnen, maar ook hier ging het in de tijdsnoodfase lelijk mis.
Ten slotte won Lucas van Kogelenberg verrassend, maar vrij gemakkelijk van Daniël Francke.
Het C2-team was vanavond met jeugdleider Willem naar Goes afgereisd. Goes blijkt nog een maatje te groot voor ons 2e team. Het werd dan ook 4-0 voor de Goese schakers. We zullen de partijen met deze kinderen nog eens bekijken en dan hebben ze in ieder geval weer wat schaakervaring opgedaan.
In de B-groep blijft Daniël Lammers zijn overwinningen pakken. Ook nu we de partijen noteren (wat de kids uitstekend doen !!!!, want we hebben alle partijen van vorige week zonder problemen kunnen analyseren) laat hij zich niet van de wijs brengen. Deze keer was Sven Jongejan de klos.
Jason Haasbroek blijft op gepaste afstand tweede. Jason won van Senna.
Stijn en Thomas liepen door een remise weer wat schade op en zakten allebei één of 2 plaatsen in de ranglijst.
De uitslagen en standen van speelavond 13
Partijen en stand A-groep Partijen en stand B-groep
Welkom op de website van Schaakklub Souburg!
Op donderdagavond spelen de senioren competitie, op vrijdag is het voor de jeugd klubavond.
We organiseren elk jaar meerdere gezelligheidstoernooien.
Ter ere van 50 jaar SKS werd zelfs een heuse een Chess & Jazz avond georganiseerd
Het traditionele Pepernotentoernooi trekt jaarlijks vele jeugdige schakertjes.
Het is altijd gezellig druk tijdens het traditionele Oliebollentoernooi.
Het internationale Scheldemond Schaaktoernooi: door en met SKS-ers
Schaken is een sport voor jong...
...en...eh...iets minder jong
Twee legendes: Koolhoven en Kasparov
sks jeugd: 13 december
Martin Koolhoven